Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една жена отишла на генеколог. Дошъл и реда и тя влязла в кабинета. -Съблечете се! -казал лекаря -Ами малко съм срамежлива, няма ли някакъв друг начин докторе? - попитала дамата -Ами не знам, освен ако искате да угася лампата -Ох много ще съм Ви благодарна - казала притеснено дамата Угасили осветлението и тя започнала да се съблича но не знаела къде да остави дрехите си и попитала: -Докторе, а къде да оставя дрехите си? -Ами ей тук до моите - казал той
Семейни 2,775 прегледа
Следващ →

Още вицове

Да се помага на престъпник докато извършва престъпление, значи да си съучастник. Да се помага на престъпник след като е извършил престъпление, значи да си негов адвокат. Говорят си два меломана: - Трябва ли съвременните певци да имат глас? - Разбира се, те също са граждани в тази страна и имат право да гласуват на изборите. Учителка дала на учениците домашно да измислят по три изречения. Иванчо се прибрал и казал на майка си: - Мамо, кажи ми едно изречение!- а майка му се скарала: - Цял живот ти пера мръсните гащи, а ти ме караш да ти измислям изречения! Иванчо го записал и отишъл при баща си: - Тате, кажи ми едно изречение! - Не сега, Иванчо. Тук има много буболечки и бръмбари. Записал "Много буболечки и бръмбари". Седнал пред телевизора и там чул: "Добър вечер. Аз съм Петър Стоянов". Записал го. На другия ден учителката го накарала да си каже изреченията. - Цял живот ти пера мръсните гащи, а ти ме караш да ти измислям изречения! - Абе, Иванчо, какво има в главата ти? - Много буболечки и бръмбари. - Кой си ти, че да ми говориш така? - скарала се учителката. - Добър вечер. Аз съм Петър Стоянов. Един мъж все ходил за риба но почти нищо не улавял.Веднъж сличайно срещнал дядо Груйчо,който се славел като най-добрия рибар в околията.Пристрашил се мъжа и питал стареца: -Дядо,как разбираш къде е рибата? -Ееех,много просто мойто момче,накъдето ми сочи оная ми работа хрърлям въдицата и там е рибата. -И как бе дядо? -Как,как!Сочи на ляво там хвърлям,сочи на дясно там хвърлям,сочи на долу там хвърлям... -А като сочи нагоре??? -А то ако сочи нагоре аз за риба ли ще дойда??? Едно таралежче се загубило в пустинята. Стъмнило се и тарлежчето започнало да плаче за майка си. По едно време както си вървяло видяло един кактус, затичало се към него, прегърнало го и казало: - Мамо, това ти ли си?!