Пияница се прибира у дома си на четири крака и разправя на жена си:
- Правихме си състезание кой ще изпие най-много!
Жената:
- Интересно... и кой беше на второ място?
Една жена отишла на генеколог. Дошъл и реда и тя влязла в кабинета.
-Съблечете се! -казал лекаря
-Ами малко съм срамежлива, няма ли някакъв друг начин докторе? - попитала дамата
-Ами не знам, освен ако искате да угася лампата
-Ох много ще съм Ви благодарна - казала притеснено дамата
Угасили осветлението и тя започнала да се съблича но не знаела къде да остави дрехите си и попитала:
-Докторе, а къде да оставя дрехите си?
-Ами ей тук до моите - казал той