Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дълголетие - това е отмъщението на пенсионера към ограбилата го власт.
Бисери 3,084 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама плуват в басейн, един зад друг. Единия казва: - Мама му стара! Влезе ми риба в задника! Другият се смее гадно: - Каква риба, бе?! Това е басейн! Снежанка и принцът се чукали, а джуджетата искали да гледат през ключалката, ама били ниски та се качили едно на друго и най-малкото отгоре им казвало какво става, а те си предават надолу по веригата. - Принцът е гол. - казва джуджето. "Принцът е гол, принцът е гол, принцът е гол ..." се чува веригата.? - Снежанка се съблече. "Снежанка се съблече, Снежанка се съблече, Снежанка се съблече ..." - Той я целува. "Целува, целува, целува ..." - Принцът й го вкара. "Вкара, вкара, вкара ..." - Клатят се яко. "Клатят се яко, клатят се яко, клатят се яко ..." - Принцът се изпразни. "И аз, и аз, и аз ..." - Как е папагала ти? - Умря, горкичкия. - От старост ли? - Не от мъка. От както се ожених той не можа да каже повече нито дума. - Пешо,вярно ли е,че жена ти всяка нощ ти вдига скандали? - Не. В петък е нощна смяна... По повод студеното време и най-възрастните даже не помнят да е имало...толкова шум само заради минус 15 градуса през януари...