- Мисля, че съм дебела.
- Мисля, че трябва да отидеш на очен лекар.
- Защо? Мислиш, че не съм дебела?
- Разбира се, че си. Само, че трябваше да забележиш това преди години.
Седи си Бойко Борисов и си мисли:
"Прав е Дянков дето каза, че българите направо са си богати и се чудят какво да си правят парите. Я вижте колко пари са хвърлиха на вятъра. Платили са сума ти пари за домати през ноември, само за да ги метнат по Парламента. Какво означава това - че трябва да си ходя? Не, вникакъв случай! Аз съм чак толкова слаб премиер, не съм ограбил хората и те въобще не са бедни и на ръба на оцеляването, щом имат пари за домати."