Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седи си Бойко Борисов и си мисли: "Прав е Дянков дето каза, че българите направо са си богати и се чудят какво да си правят парите. Я вижте колко пари са хвърлиха на вятъра. Платили са сума ти пари за домати през ноември, само за да ги метнат по Парламента. Какво означава това - че трябва да си ходя? Не, вникакъв случай! Аз съм чак толкова слаб премиер, не съм ограбил хората и те въобще не са бедни и на ръба на оцеляването, щом имат пари за домати."
Политически 2,747 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жената на Чък Норис се прибрала докато той й изневерявал. Чък я погледнал и казал: "Да, това е, което си мислиш". Иванчо купил от аптеката нова марка презервативи "Олимпийски". Прибира се и ги показва на Марийка. - Е, кво им е олимпийското, Иванчо! - Ами, те са златен, сребърен и бронзов! - Тази вечер кой ще сложиш? - Естествено златния.. - Сложи, моля ти се много, сребърния - един път и ти да свършиш втори... Обаждане на системния администратор: - Не отварям Гугъл. - Свети ли ламичката на мрежовата карта? - Свети, и не е лампичка а полупроводников светодиод. - Ъъъъ, явно не е при вас проблемът. "Ти си много Обама” ще рече „Ти си много готин”, пише в американските речници за жаргон. Какво щеше да пише в нашия речник за "Ти си много Гоце"... Учителката пита Иванчо: - Ти вчера защо не дойде на училище? - Ами… баба ми се опари… - Ей, и много ли? - Много - кремираха я!