Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако ти се стори, че си видял светкавица е късно да махаш крак от газта... Усмихни се и помахай на камерата!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Чък Норис не е научил карате стила. Каратето е научило Чък Норис стила!
Любими Герои
03.10.2017
2,739 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Разправят, че си казал за мен, че съм идиот. Това вярно ли е? - Разбира се, че е вярно. Но не съм го казвал.
Мъж се връща от командировка и заварва жена си гола в леглото. Мъжът: - Кво става тука, ма? В този момент изпод леглото излиза друг мъж: - Аз съм рецидивист! Парите и всички скъпоценности!!! Нямало какво да прави човекът и дал всички пари и скъпоценности. Рецидивистът избягал. Точно се успокоил съпругът и изпод леглото излиза още един: - Аз съм следовател по кримирални престъпления. Да сте виждали един рецидивист? - Ами той току що избяга! Мъжът се навежда към леглото и крясва: - Оперативната група! Бегом след рецидивиста!!!
- Много обичам второто си дете! - Сигурно е прекрасно! - Симпатично е, като всички деца, обаче майка му още не ме е съдила за издръжка!
Пиян звъни на входната врата. От домофона се обажда женски глас: - Кой е? Пияният: - Извинете мъжът ви вкъщи ли е? Жената: - Не. Пияният: - А може ли да слезете да видите дали съм аз?
Има разлика между "агент под прикритие" и "агент на прикритие", заяви ген.-лейт. Илия Илиев ---- В една силова групировка коментират новината: - Не знам как ще внедрят при нас, но ние колко сме внедрили при тях... ---- Двама си говорят: - Чу ли, щяло да има полицаи под прикритие? А другия: - Това вече е нагло! Не стига че е бъкано с престъпници под прикритието на полицията, ами сега и ще се плаща за това! ---- МВР публично се похвали, че щели да правят тайни неща... ---- За повече подробности четете "Държавен вестник... Очаква се в следващия брой и имената на агентите.