Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Каква е разликата между девицата и рицаря? Рицарят се бие до последна капка крав, а девицата до първата.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Защо пчелите няма президент, правителства? Защото те са длъжни да правят мед, а не говна!
Политически
03.10.2017
3,006 прегледа
Следващ →
Още вицове
Погледнете под капака на Вашия нов Мерцедес! Имате шанс да спчелите пакет кафе или бутилка бира! Или супер наградата - дъвка! Побързайте, количеството награди е ограничено!
Зайо пита Кумчо Вълчо: - Кумчо Вълчо, как ти е пораснал толкова голям? - Гледай сега. Отиваш на полянката с гъбите. Заравяш се, и го оставяш само него да стърчи. Като мине Баба Меца, го мисли за гъба, и като го дърпа, пораства. Отива Зайо, заравя се, оставя си го отвън. По едно време пристига Баба Меца, и почва да събира гъби: - Една гъбка, две гъбки, три гъбки, четири гъбки, четири гъбки, четири гъбки, четири гъбки, пет гъбки...
Между блондинки: - Намерих си много хубава работа - нищо не трябва да правя, само бърборя и плащат доста прилично. - Какво работиш? - Модел. - Рисуват картини с теб? - Не, пишат вицове за мен.
Две мутри си говорят: -Брато, да знаеш снощи, кат’ праихме секс с жената, тя докато ми беше отгоре, мен ми стана толкоз’ готино, че не съм усетил как сам хванал пистолета, и кат’ стрелях без да искам, а тя кат’ се стегна... мноу яко! -Ееее... верно ли бе!?Ще го пробвам и аз довечера! На следващия ден двамата пак се срещат и първият вика: -Как е, брато, пробва ли схемата? -Мани, мани - отговорил другия - жената кат’ се стресна... не стига, че ми отхапа пишката, ма ми се и насра на лицето!
Жена ражда на улицата. Минава пънкар. Жената: - Помогнете, моля! Пънкът: - Баси, кво да правя? Жената: - Дръпни детето за главата! Пънкът: - Опаля! Излезе! Женатаа: - Хвани то за краката и го плесни! Пънкът (здраво наплясвайки бебето по дупето): - И повече там да не лазиш!