Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
8-годишно момче само за 7 минути би Бойко Борисов на шех. Егати новината. Виж, новина ще е ако някой 8 годишен го бие на канадска.Ама на шах и аз ще го бия, нищо че никога не съм играла. Все пак това е Боко Тиквата, не Боко Мозъко.
Бисери 3,324 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си двама приятели. - Най-накрая дойде пролетта. Всичко е толкова красиво, всичко излиза от земята, всичко оживява ... - вдъхновено говори единият. - Пепел ти на езика, бе! Миналата седмица погребахме тъщата.. - троснато го пресича вторият. Стефчо копае трап. - Отлично, трудовак! - Ще се старая, г-н фелдфебел! - Никакво "ще се старая!". Колко пъти ви е казвано, че на поздрава "добре", "отлично" и пр. се отговаря, не "ще се старая", а "за Вас, г-н командир!" И фелдфебелът с осанка на Наполеон продължава обиколката си. Стефчо продължава да копае. Ротният незабелязано пристига и пита: - Хм, ти защо копаеш този трап? Стефчо е малко смутен, но все пак героически отговаря: - За Вас, г-н командир! - Иванчо, защо те нямаше три дни на училище? - Госпожо, дядо почина и аз от мъка… - Как ще е починал, бе?! Нали днес като минах покрай вас той се препичаше на балкона? - А, не, госпожо! Той тате от време на време го изнася, за да не Отива един при шефа на цирка: - Мога да правя един супер номер. Качвам се най-горе по купола и от там скачам надолу с главата без никакви предпазни средстава. Ставам и се покланям на публиката. Ще ме вземете ли? - А колко ще искате за това? - Триста долара за всеки скок. - Трябва да се види. Отиват в цирка, качва се онзи и скача, както казал - страшен удар долу на земята, едвам става на крака. Директора: - Не е зле. Значи триста долара. - Три хиляди. - Как три хиляди? Нали казахте първо триста. - Тогава още не бях пробвал... (много стар виц, все си е актуален, само имената на президентите се променят и цифрите:-) Срещат се президентите на Франция, САЩ и България. Саркози: - При нас заплатата е 4000 евро, данъците като се извадят, получават се 3500. За живеене са нужни 2000. Къде отиват другите 1500 не ни интересува! Обама: - При нас заплатата е 6000 долара, данъците като се извадят, получават се 5500. За живеене трябват 3000. Къде отиват другите 2500 нас не ни интересува. Българския президент: - При нас заплатата е 600 лева, данъците като се извадят, получават се 500. За живеене трябват 1000. Откъде взимат другите 500 нас не ни интересува!