Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо не се жениш с нея? - Ами тя има малък говорен дефект, не може да каже "да".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
8-годишно момче само за 7 минути би Бойко Борисов на шех. Егати новината. Виж, новина ще е ако някой 8 годишен го бие на канадска.Ама на шах и аз ще го бия, нищо че никога не съм играла. Все пак това е Боко Тиквата, не Боко Мозъко.
Бисери
03.10.2017
3,324 прегледа
Следващ →
Още вицове
Говорят си двама приятели. - Най-накрая дойде пролетта. Всичко е толкова красиво, всичко излиза от земята, всичко оживява ... - вдъхновено говори единият. - Пепел ти на езика, бе! Миналата седмица погребахме тъщата.. - троснато го пресича вторият.
Стефчо копае трап. - Отлично, трудовак! - Ще се старая, г-н фелдфебел! - Никакво "ще се старая!". Колко пъти ви е казвано, че на поздрава "добре", "отлично" и пр. се отговаря, не "ще се старая", а "за Вас, г-н командир!" И фелдфебелът с осанка на Наполеон продължава обиколката си. Стефчо продължава да копае. Ротният незабелязано пристига и пита: - Хм, ти защо копаеш този трап? Стефчо е малко смутен, но все пак героически отговаря: - За Вас, г-н командир!
- Иванчо, защо те нямаше три дни на училище? - Госпожо, дядо почина и аз от мъка… - Как ще е починал, бе?! Нали днес като минах покрай вас той се препичаше на балкона? - А, не, госпожо! Той тате от време на време го изнася, за да не
Отива един при шефа на цирка: - Мога да правя един супер номер. Качвам се най-горе по купола и от там скачам надолу с главата без никакви предпазни средстава. Ставам и се покланям на публиката. Ще ме вземете ли? - А колко ще искате за това? - Триста долара за всеки скок. - Трябва да се види. Отиват в цирка, качва се онзи и скача, както казал - страшен удар долу на земята, едвам става на крака. Директора: - Не е зле. Значи триста долара. - Три хиляди. - Как три хиляди? Нали казахте първо триста. - Тогава още не бях пробвал...
(много стар виц, все си е актуален, само имената на президентите се променят и цифрите:-) Срещат се президентите на Франция, САЩ и България. Саркози: - При нас заплатата е 4000 евро, данъците като се извадят, получават се 3500. За живеене са нужни 2000. Къде отиват другите 1500 не ни интересува! Обама: - При нас заплатата е 6000 долара, данъците като се извадят, получават се 5500. За живеене трябват 3000. Къде отиват другите 2500 нас не ни интересува. Българския президент: - При нас заплатата е 600 лева, данъците като се извадят, получават се 500. За живеене трябват 1000. Откъде взимат другите 500 нас не ни интересува!