Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един борец си купил страхотен Мерцедес последен модел. Тръгнал той да се разходи из града да посвикне с колата и навсякаде правел катастрофи, блъскал хора и си заминавал с бясна скорост. <BR>Негов приятел го видял какво прави и му звъннал и го пита:<BR>- Абе брато к’во правиш бе? Защо караш като луд?<BR>- Абе купил съм си нов Мерцедес как защо!<BR>- И като си си купил Мерцедес дай да избиещ половината град! <BR>- Ееее а тоя мерник отпред за к’во ми е?
Любими Герои 3,296 прегледа
Следващ →

Още вицове

Габровец и търновец чупели орехи и си говорели. Търновецът попитал: - А бе, вие габровците нали сте голяма работа, какво правите с черупките от орехи? Габровецът го изгледал и казал: - Продаваме ги на търновци да си варят чорба от тях. Пред блок има кола с бележка на нея: "Махнал сам CDто, акомулатора е изтощен, бензина сам източил и сам взел всичко ценно, не виждам смисал да я крадете". На другия ден открива на колата друга бележка: "Тогава не виждам за какво са ти джанти". Сутринта рано звъни телефонът на една блондинка. Тя вдига слушалката и чува: - Извинявай, че те събуждам толкова рано. - А, нищо, нищо. Аз и без това трябваше да стана, защото ми звъни телефона...... Ако посред нощ ви се прияде, отидете в кухнята и изпийте две чаши вода. И бегом да спите!!! Докато стомахът не е разбрал. че сте го измамили. В автобуса: - Извинете, ще затворите ли прозореца, че ми духа? - Хората за духане пари дават, а на вас ви е без пари и се оплаквате?!