Един борец си купил страхотен Мерцедес последен модел. Тръгнал той да се разходи из града да посвикне с колата и навсякаде правел катастрофи, блъскал хора и си заминавал с бясна скорост. <BR>Негов приятел го видял какво прави и му звъннал и го пита:<BR>- Абе брато к’во правиш бе? Защо караш като луд?<BR>- Абе купил съм си нов Мерцедес как защо!<BR>- И като си си купил Мерцедес дай да избиещ половината град! <BR>- Ееее а тоя мерник отпред за к’во ми е?