Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Да те питам, кое е по-яко, да измислиш виц или да го копипейстнеш от някой сайт? - По-яко е да си герой от някой виц и при това да запазиш чувство за хумор.
Разни 1,682 прегледа
Следващ →

Още вицове

Алма Матер вече се казва - Алма Ти Матер! - ала най-новият Доктор хонорис кауза - Ицето Стоичков. - Ало, Васко, ти ли си? - Аз съм. - Бременна съм! - Имате грешка! Една кокошка доверява на приятелката си: - Такава нощ... Такава бурна нощ... Няма да ми повярваш, даже яйцата днес ги снасям направо бъркани! Пристигнала японска делегация от Сузуки в Русия по покана на АвтоВАЗ. Срещнали се директорите на двете компании: - Ние произвеждаме автомобили. - започнал разговора японецът. Руснакът отговорил: - И ние с това се занимаваме. - Имаме над 100 завода. - продължил японецът. - Ние също имаме над 100. - отвърнал руснакът. - При нас работят тридесет хиляди работника. - При нас също толкова. Японецът казал: - За нас работят шест инженера. Руснакът се замислил: "Ако кажа, че имаме 200 инженера, ще стане много странно. Тогава ще кажа, че имаме седем инженера." - Ние имаме 7 инженера. На следващия ден те се срещнат отново и японецът е с червени очи. - Цяла нощ не съм мигнал! - оплаква се японецът. Постоянно мислех с какво се занимава седмия инженер? Сега вече американците също имат свое Черно море. Благодарение на "Бритиш петролиум".