Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
През нощта крадци са проникнали в къщата на Бойко Борисов и понесоха всичко: побой, страх, болка и унижение.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Да те питам, кое е по-яко, да измислиш виц или да го копипейстнеш от някой сайт? - По-яко е да си герой от някой виц и при това да запазиш чувство за хумор.
Разни
03.10.2017
1,680 прегледа
Следващ →
Още вицове
Доктор се разхожда по коридорите на болницата за слаботелесни. От една стая се чул глас: - Ти ми предлагаш двойна хватка, ама аз ти предлагам тройна! Полюбопитствал докторът какво става, надникнал през ключалката и видял един слаботелесен да се заканва на един комар.
Какво пише на кабинките на водачите в градския транспорт в различните страни: Във Франция: "Умоляваме Ви да не разговаряте с водача." В Англия: "Бихте ли били така любезни, ако нямате нищо против да не разговаряте с водача." В Израел: "Нямате никаква полза да разговаряте с водача." В Италия: "Моля, не ОТГОВАРЯЙТЕ на водача."
Вървяла си една монахиня из гората. Изведнъж срещу нея излязъл разбойник. Хвърлил се върху нея, сграбчил я и я наебал! Когато свършили и развойникът избягал, монахинята коленичела, погледнала към небето и промълвила: - Благодаря Ти Боже, и донасита и без грях!
Най-широко разпространеното бракониерство е ловът в чужди кревати!
Митничар умира и попада в ада. Дяволите го посрещат, облича му копринен халат, слагат му ланци по врата, дават му куфарче пари и го пускат в ада. Влиза той, гледа навсякъде разкош. Влиза в едно казино: - 1000 долара на червено. - Извинете, господине, не приемаме пари. Отива на бара: - Едно мартини с лед! - Не приемаме пари, господине. Влиза в ресторанта: - Супа от костенурки, стриди и шампанско… - Съжалявам, не приемаме пари… Митничарят отива при дяволите отново и пита: - Абе в тоя ад, въобще нещо може ли да се купи с пари? - Не. - И защо? - Ами защото тука е ада за митничари…