Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Скъпа, обичаш ли ме? - Да! - Колко? - Колкото дадеш!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Попитали радио Ереван: - Кой е най-сигурният изход от кризата в България? Радиото отговорило: - Отдавна си е летище София, но вече има и избор - Терминал 1 и Терминал 2...
Радио Ереван
03.10.2017
3,773 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пожелания за 8 мартБъди винаги добра! Бъди цвете, светлина! Бъди топъл скут и вяра! Бъди ХУБАВА ЖЕНА!
- Жената сутринта получи на телефона:"Вашият мъж ще има дете". - И? - Хукна да си прави тест за бременност!
Мъж отишъл при любовницата си, заиграли се, станало късно. Взел да се притеснява: - Какво да излъжа жената, дали ще повярва? - Вземи този молив и го сложи зад ухото си! Като те пита жена ти къде си бил,кажи "бях при една мацка" - посъветвала го любовницата. Прибрал се мъжа в къщи. - Къде ходиш до сега бе, хаймана? - посрещнала го жена му. - Бях при една мацка - отговорил, както го научила любовницата. - Кого ще лъжеш бе, пак си ходил да играеш белот, я молива още е на ухото ти...
Умира мъж. Седи пред портите на Свети Петър и чака разпределение. В този момент се задава влак, на чийто преден прозорец има табела " Към Ада". Влакът спира, и неочаквано на един от прозорците мъжът забелязва тъща си. Махва с ръка и се провиква: - Мамо, накъде така - на процедури или на работа?
Чета готварските книги, както фантастиката. Стигам до края и си мисля:"Това няма как да стане"