Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Катаджия спира кола. - Минахте на червено. Шофьорът без да каже нищо подава 10 лв. - И с превишена скорост. Шофьорът прибира 10-те и подава 50 лв. - Изглеждате ми подпийнал. Шофьорът подменя 50-те лв. със 100. - Тая кола да не е крадена? На мястото на 100-те лв. се появява дуло на пистолет. - Да се върнем на това, че сте пил.
Разни 1,657 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос: Кой е бащата на тока? Отговор: Електричеството! Къци. Зайо Байо си спи в леглото.На вратата се чука.Заека се събужда и пита: -Кой е? Оттам се отговаря: -Аз съм. -Аааа аз ли съм - рекъл си заека и пак заспал Две приятелки си говорят: - Чух, че си зарязала мъжа си? - Ами какво да правя?! Помниш ли, когато се запознах с него, че ми каза, че бил в леглото като кралски орел? Аз да не съм орнитолог, че да знам, че таз жалка птица прави любов само три пъти в годината! - Добре ще е хората постоянно да спят на отворен прозорец - Защо, вие да не сте лекар? - Не, аз съм шофьор на катафалка. Сутрин. Семеен разговор в кухнята: - Ти вчера се напи като куче! - Да, доста добре го усещам и си плащам в момента. Ще има ли скандал? - Не, имаше снощи! - Би ли ми припомнила? - Е накратко, говорих ти за това, че може да се пие и с мярка! - А аз? - Ти си мълча, пуши, а след това каза "Скъпа, аз не съм женен за първи път, а по начина по който ми говориш, явно не е и за последен!" - Хахаха, а ти какво ми отговори? - Какво да ти отговоря? Просто си затворих плювалника!