Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бойко Борисов, убивайки комар на бузата си, изпадна в тежък нокаут.
Бисери 4,044 прегледа
Следващ →

Още вицове

Днес с жената имахме разговор по същество. Оказа се, че аз съм това същество. - Защо децата не ги боли глава? - Защото не пият. Миша памет - това е когато страницата още не се е заредила, а ти вече си поставил мишката на това място, където трябва да се кликне. Странно. Днес шефът разказа виц и всички се скъсаха да се смеят. А аз вчера казах същия виц, и даже никой не се усмихна. Може ли пък да нямам чувство за хумор? Чета в пресата, че Бойко Борисов бил нашенския Робин Худ и точно получавам: Вървял си един бедняк през Шеруудската гора.Изневиделица пред него се изправил Робин Худ, мръсен и брадясал.Странникът си глътнал езика. - Не се плаши -рекъл Робин Худ- аз взимам от богатите и давам на бедните.Ето ти една торба жълтици! -Аз съм богат, аз съм богат-заподскачал от радост беднякът, но мощен удар в зъбите го свалил на земята.Над главата му се надвесил Робин Худ: -Казах ли ти, че взимам от богатите и давам на бедните-давай торбата с жълтиците!