Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две Прасета решили да отидът на Ресторант след като разгледали менюто едното прасе казало на келнера: - За мен спецелиятетът на заведението "Лайна с праз" а другото прасе отвърнало: - За мен същото, но без праз тъй като ще излизам на среща след това.
Любими Герои 3,268 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се прибира подпийнал вкъщи. Жена му го посреща на вратата и му дръпва едно конско. - Искам още сега да кажеш "НЕ" на алкохола! - завършва речта си тя. - На алкохола?? НЕ!!! Бай Ганьо се разхождал в Ню Йорк, и решил да си опита късмета в квартала с червените фенери. Почнал да обикаля той и гледа мадами първите с тарифи от по 100 долара и нагоре, следващите 80, 70, 50. Вече накрая се бил отчаял когато изведнъж вижда една мадама която иска само 5 долара, Бай Ганьо на секундата я наел, и я пита за какво е толкова евтина. Мадамата му отговаря, че е болна от трипер а Бай Ганьо вика: "Абе карай, то ние Българите не сме набожни" В гората настъпил пълен глад и лъвът като цар казал: - Отсега нататък всеки ден някой ще разказва виц и ако не се смее дори един от вас, ще изяждаме разказвачът. Първо било зайчето. Разказало невероятно смешен виц и всички животни се спукали от смях, само камилата не издала и звук. Не им било приятно, но нямя как. Изяли зайчето. След 3 дни камилата изведнъж избухнала в див смях. Попитал я лъвът защо се смее, а тя отговорила: - Схванах вица на зайчето! Две блондинки говорят по телефона: - Алооо, муции чуваш ли ме?? - Нее, алоо муцкаа не те чувам.... - Чакай, чакай ще ти звънна пак... Лежат си на плажа сваляч и садист и наблюдават минаващите мадами. Минава страхотно гадже. - Ей, брато - развълнувал се свалячът. - Тая да я добараш насаме, да й свалиш дрешките и... - ...и бой, бой, бой! - допълнил го садистът.