Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На едновремешните Шкоди двигателя беше отзад, а багажника отпред. И така две блондинки си купили стари Шкоди без да знаят това и един ден бръмчейки си на едната нещо и се поврежда и тя слиза да види. Отваря предния капак и какво да види - той празен. Шашка се блондинката и в този момент минава другата и вижда че нещо не е наред. Слиза и пита: - Какво стана? - Олеле виж изгубила съм си двигателя. - Няма страшно аз имам един в багажника, ще ти услужа.
Блондинки 25,070 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лотария - това не е лов на успех, а лов на наудачници. Турците се гонели Чапай и Петка все Петка се качвал на дървото, а Чипаи стоял отдолу. Накрая Чапай казал: - Петке, аре аз ще се кача горе на дървото, ти ще седиш долу. Петка казал: - Добре, Чапай. Турците пак ги подгонили, стигнали ги и казали: - Стига сме ебали тоя долу, аре ония горе. Полицай спира блондинка за превишена скорост и я пита за паспорта: - Госпожо, ако обичате паспорта, моля. - Забравих го в къщи! - А талона на колата? - Откраднаха ми го! - А на кого е този пистолет в жабката? - Мой! С него убих мъжа си и го оставих в багажника! - Момент, моля! Полицая отива и извиква колегата си.Той отива и пита блондинката: - Госпожо паспорта, моля! - Заповядайте! - А талона на колата! - Заповядайте! -Колегата ми каза, че сте убили мъжа си и е в багажника! Отишли, отворили багажника и не видяли труп: - Сигурно ви е казал и, че карам с превишена скорост! Парите развалят човека..а още повече - тяхната липса. Крайната степен на каръщината: заразяване с трипер при онанизъм.