Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ивана и Глория си купили ваза. Седнали на една пейка и почнали да се чудят на вазата. Седели и се чудили много време: - Абе тия с тази ваза са ни метнали май здравата! - казала Ивана. Дошла Камелия: - Какво и се чудите на тази ваза бе? - Ами дали са ни ваза без дупка и няма къде да пъхнем цветята. Ками вдигнал вазата, обърнала я и казала: - Абе мани, че са ви дали ваза без дупка и няма как да мушнете цветята, ами тя няма и дъно бе, водата ще изтече!!!
Любими Герои 3,141 прегледа
Следващ →

Още вицове