Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между мутри: - Аз имам много долари, ама мойте сигурно са фалшиви. - Защо мислиш така? - Всеки ден казват, че доларът скача, а мойте не помръдват...
Любими Герои 3,199 прегледа
Следващ →

Още вицове

На една пейка се размърдал пияница и пита случаен минувач. - Прощавай, братче, ама би ли ми казал къде се намирам? - Това е улица Балканска, приятел. - Аре сега подробности - ти ми кажи кой е града! Съпруга постоянно мрънкала на съпруга си относно малкия размер на бюста си. Дали операция за уголемяване, дали кремчета, дали гелчета. Постоянно. На човека накрая му писноло: - Що не си ги натъркаш с тоалетна хартия? - Мислиш ли, че ще помогне? - възторжено отвръща жената. - Ми на задника ти е помогнала... Един поет пишел стихове за планината, но никога не я бил посещавал и малко по малко губел музата си. Затова решил, че трябва да го направи. Един ден тръгнал да покорява връх Мусала и стигайки в Самоков седнал в първата кръчма, изял две кебапчета, мушнал три бири и си казал: - Е-е-е, т`ва планината е много хубаво нещо! Пътешественика тръгнал към върха и попитал първите срещнати хора накъде да върви. Те му отговорили и той тръгнал. Вървял, вървял, но се загубил, завалял сняг натрупало много и планинарят решил, че идва краят му. Не щеш ли, пред него се изпречила кафява... врата! Той се зарадвал много и почукал на нея. Отвътре отговорил детски глас: - Кой чука? - Детенце баща ти вътре ли е? - Няма го. Беше тук, но излезе. - А майка ти? - И тя беше тук, но излезе. - Добре де извикай тогава батко си или кака си! Трябва да има някои с теб! - И батко беше тук, но и той излезе. И кака беше, ама и тя излезе! - Е, добре де, ти самичко ли си вътре? - Е, с кой да съм в клозета, бе!? - Скъпа, в болницата съм! Паднах от една стълба по време на работа и Гергана ме докара. Счупил съм си едната ръка, единия крак и три ребра. - Коя е тази Гергана? В какво вярват мъжете: -Че,могат да правят хубав секс. А, в какво не вярват: -Че,може това да не им се случи понякога. * * * * * * * Как бие тъпъна на сватба? -Големият бие-Честна ли е булката? А малкият-ще видим и чуем довечера. ** ** ** ** Какво е незадоволен мъж? -Когато жената го завърже гол за леглото и не му пусне,върти се в кръг,облича се и си отива.