Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво стана?! Защо се нулира часовника? - Щото е полунощ, глупако!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Бракоразводно дело, съдията пита: - Асане, колко контакта сте имали със женати? - Ами два господин съдия - един за телевизора и един за печката.
Семейни
03.10.2017
2,888 прегледа
Следващ →
Още вицове
Партиен агитатор разяснява: - Нас често ни питат - няма ли Бог? На този въпрос можем да отговорим твърдо и безкомпромисно с положителен отговор - да, Бог няма!
- Знаете ли, за какво ви спрях? - Да, превиших скоростта. Но разберете ме, въпрос на живот и смърт е! - Какво е станало? - Вкъщи ме чака гола жена. - И? - Ако стигна вкъщи след жената, съм труп!
След първата брачна нощ мъжа носи кафе в леглото. Жената отпива и казва: - И кафето ти е слабо...
Д-р Петров започва работа в нова болница. Д-р Иванов го развежда. Минават покрай една стая и в нея един пациент мастурбира. - Какво е това? - попитал д-р Петров. - Пациента страда от болест при която трябва да мастурбира 58 пъти дневно, в противен случай топките му ще се пръснат. - отговорил д-р Иванов. Продължили и в следващата стая една мед. сестра правела свирка на друг пациент. - Господи! Какво става? - възмутено попитал д-р. Петров - Същото състояние, като предния пациент, но по-добро здравно осигуряване.
- Чу ли? Днес лично Бойко Борисов е обещал да довърши магистрала "Тракия" и още две спирки на метрото до 2012 година. - А народът нищо ли няма да направи? - Народът и той ще се включи - ще си замрази минималната заплата и пенсия до 2012 година.