Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Българското "общество": "Не е редно МВР да получава дарения, особено от разследвани лица или фирми" Правителството: "Редно е!" Европейската комисия: "Не е редно МВР да получава дарения, особено от разследвани лица или фирми" Правителството: "Добре! Спираме ги!"
Политически 3,394 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Като се запозная с момиче, винаги и предлагам да избере: или да отидем на ресторант или в леглото? - И в кой ресторант обикновено ходите? - Ресторанти ли? Аз въобще не знам, къде се намират. Продават стар папагал на пазара. Между сергиите минава полицай и папагалът се развикал: - Ченге- глупак! Ченге- глупак! Полицаят се обидил и дал под съд птицата и продавача й. Съдът осъдил папагала да прекара една година в манастир. След година същия полицай пак минава през пазара и гледа същия папагал, седи и мълчи. Полицаят се приближил и му казал: - Нещо не викаш, а? Аз съм онова същото ченге- глупак. - Късно е да се каеш, синко! Ако жената ти е изневерила, радвай се, че тя е изневерила на теб, а не на родината. А. П. Чехов Един мъж се напил като мотика, започнал да се клатушка по улиците наляво надясно. Влизал тук и там, навсякъде го гонили. Накрая стигнал до църквата и от 8-мия път уцелил вратата, насочил се към изповедалнята и се настанил в кабинката. След 1-2 минути дошъл отчето, влезнал в съседната кабинкака и казал "Какво те мъчи чадо мое "... Никаква реакция. След няколко подкани и 10 минутно мълчание отчето се поизнервил леко и почукал на дървената преграда, а от другата страна се чуло: "Какво мърмориш постоянно и какво си се разчукал бе... и тука няма тоалетна хартия" Решил господ да оправи нещата в здравеопазването и отишъл като редови лекар в поликлиника. Появил се първият пациент - парализиран и в количка. Сложил Бог ръка на рамото му и казал: - Стани и ходи! Болният става и тръгва. Излиза в коридора, там навалица от чакащи, които го питат: - Е, как е новият? - И той като другите... Дори кръвното не ми измери...