Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
За феновевете на BigBroher вече е пуснат чат в bigbrother.bg -------- Единствената разлика е, че няма опция да пишеш, може само да гледаш...и трябва да си платиш за удоволствието...
Програмисти 3,090 прегледа
Следващ →

Още вицове

Студент влиза половин час преди края на изпита. Сяда и започва да пише, а изпитващия му казва, че няма да му приеме работата и по добре да си отива и да не си губи времето. Когато изпитното време свършва всички си оставят работите на бюрото на квестора. Идва и нашия човек, а ония му вика: — Нали ви казах да не пишете! Не ви приемам работата. А студента злобно пита: — Вие знаете ли кой съм аз? — Не. Студента мушка листа си между всички други и нагло казва: — Не ви и трябва… Из мемоарите на един флегматик: "Вървя си аз един ден по улицата. По едно време чувам шум - зад мен бият някого. Обръщам се - те мен биели..." Учител пита ученик: - Къде е подлогът в изречението? - Не знам, не е у мен. Един борец не отишъл на работа. Hа следващия ден също. Колегите му започнали да се притесняват, чудели се болен ли е или пребит, с БМВ-то ли е катастрофирал или е в пандиза. Едва на третия ден нашият човек се появил. Зарадвани, че го виждат останалите го заразпитвали: - Къде се изгуби, бе брато? К"во прави толко време? А той гордо им отговорил: - Купих си един пъзел. И го подредих само за три дена, а на кутията пишеше от три до осем години!!! Ловджия към друг ловджия: - Ходи виж, що за звяр свалих. След малко се връща: - Що за звяр е, не знам, а по лична карта се казва Иван Петров...