Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Не, сега без маска на улицата няма да направя и крачка! - Може би все пак е по-добре да си сложите обувки поне?!
Разни 1,973 прегледа
Следващ →

Още вицове

Девойка отива на зъболекар. - Докторе, да решиш да си лекуваш зъб - това е същото, като да решиш да родиш дете! - Бързо взимайте решение, за да знам, под какъв ъгъл да наглася стола! Марийка пита Иванчо: - Иванчо, ти за какво си мислиш в момента? - Ами за каквото си мислиш и ти Марийке. - Ууф, простак. Хлапе плаче на майка си: - Мамо, мамо, искам колело! - Няма да ти купя колело. - Ами хайде тогава да си поиграем на майка и татко? - Добре, как? Малкият кара майка си да се съблече и да легне на леглото. После излиза от стаята, пак влиза като я отваря с шут и казва: - А така, жено, само за секс мислиш! А че малкият няма колело хич не ти пука! Чък Норис може да преплува Ла Манша гребейки с клепачи! Шофьор на ТИР кара в Тъмна нощ. Пуска радиото, за да не заспи и слуша. - Сега започва предаването зе тези които не спят.Скочи овца през ограда, скочи втора,трета…