Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Едноетажен хотел в Слънчев Бряг с десет декара парк на първа линия...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Каква е разликата между петима мъже и пет жени? Разликата е там, че пет жени не могат едновременно да пикаят в една точка, както петима мъже!
Семейни
03.10.2017
3,575 прегледа
Следващ →
Още вицове
Служба подръжка. Въпрос: Изтеглих файл от Интернет, но повече не ми трябва. Как да го върна обратно? Отговор: Ето заради такива нещастници, като вас, скоро Интернет ще остане съвсем без файлове.
Сеньора Паола се оглежда на една вечеринка: - Къде е красивата сервитьорка, която разнася коктейлите? - Искате ли да пийнете нещо? - Не, просто искам да се ориентирам къде се е загубил мъжът ми.
Всеки българин - с известна коронарна анатомия! Девиза на инвазивните кардиолози.
Доктор, адвокат и мениджър обсъждат предимствата на жената и любовницата. Адвокатът казал: — Със сигурност любовницата е по-добра. Ако имаш жена и иска развод, това би причинило много законни проблеми. Докторът казал: — По-добре е да имаш жена, понеже чувстовто за сигурност намаля стесът и е добре за здравето. Накрая мениджърът казал: — И двамата грешите. Най-добре е да имаш и двете. Така, когато жената мисли, че си с любовницата, а любовницата мисли, че си с жената, ти можеш спокойно да идеш в офиса и да свършиш малко работа.
Снощи отидох в бара и видях един 75-80 годишен мъж да стой сам самичък в ъгъла и да плаче над един коктейл. Попитах го какво не е наред. - Имам 22-годишна любовница вкъщи. Срещнах я преди месец в този бар. Люби ме всяка сутрин, прави ми палачинки и фреш от портокал и ми вари прясно смляно кафе. - Тогава защо плачеш? - Прави ми домашна супа за обяд и любимите ми кексчета за десерт и ме люби цял следобяд. - Добре, но защо плачеш? - За вечеря ми приготвя телешки стек и червено вино и ме люби до 02:00 часа. - Добре, но защо по дяволите плачеш?! - НЕ МОГА ДА СИ СПОМНЯМ КЪДЕ ЖИВЕЯ!