Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама студенти по медицина вървят по улицата. Пред тях куцука разкрачен един дядо. Двамата започват да спорят: - Този дядо има ишиас! - твърди единият. - Не, има лумбаго! - твърди другият. Спорят дълго и накрая решават да попита дядото: - Дядо, ти ишиас ли имаш или лумбаго? - Ех, дядовото! Нито едното, нито другото! Исках да пръдна, то пък се насрах...
Студентски 3,004 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно малко момченце било обвинено в изнасилване. Всички факти били против него и делото вървяло зле. Тогава майка му решила да поеме нещата в свои ръце. Свалила гащичките на момченцето и започнала да говори: - Вижте, господа съдии, вижте! Може ли моето момченце с едно такова малко нещо да изнасили? Може ли? С такова малко нещо как ще изнасили? С едно такова малко нещо не може да изнасили! Тогава момченцето прошепнало на майка си: - Мамо, не ме пипай толкова, хихихи, защото-о-о… ще загубим делото… Отива ловджия на лов за глигани в забранения сезон. Прострелва едно малко глиганче, мята го през рамо и си тръгва, но по пътя го среща горския и го пита: - Ей!!! Ти къде с това глиганче?! - Какво глиганче? - Как какво глиганче? Това на рамото ти! Ловецът поглежда с престорено учудване към рамото си, започва нервно да се изтупва и крещи: - Аууууу, гад мръсна, как ме е полазила?! Жена към мъж: - Защо ме гледате така? - Изобщо не Ви гледам! - Защо не ме гледате? Мъж седи в обществена таолетна с раце вдигнати над главата и подскачайки говори: - Ееех как ми се пикае, ама много ми се пикае... Влиза един човек, чуди му се известно време и накрая решава да му помогне. Разкопчава го, прицелва го, дори му го изтръсква накрая, след което пита: - А ти защо просто не се изпика ами седеше така с вдигнати раце?? - Ами брато, имам сифилис и ме е гнус да го барам. Върви си Кумчо Вълчо по горската пътека и среща Зайо Байо. Заека носи един цветен телевизор. - Къв е тоя телевизор бе Зайо? - пита Вълка. - Абе дълга история... - Кажи де! - казва Вълка. - Ми, разхождах се аз сутринта из гората и срещнах Лисицата. И Лисицата вика: "Зайо, айде да те водя вкъщи да пием чай". Отидохме у Лисицата, тя се съблече, легна на леглото и ми вика: "Зайо, вземи ми най-скъпото!". Аз се огледах и взех цветния телевизор. Вълка като чул, викнал: - Абе Зайо, ти не си никакъв мъж! Заека се обидил и му казал: - Е ти като си такъв голем мъж ходи вземи холната гарнитура.