Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Приятел от ученическите години,сега лекар,ми разказа преди време следнат история:В зората на "демокрацията" изпращат група лекари в САЩ.На обмняна на опит ,както се казваше някога.Връщат се и започват да ги разпитват. -Казвайте сега ,как е в болниците в щатите? -Амии...как.Както при нас. -Как като при нас..ние какво сме чували... -Амии...и те си ебат мдицинските сестри и те пикаят в мивката.
Разни 1,756 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бойко Борисов отишъл да си плати сметката за глобулската сим-карта в Мтел. И я платил... Косата на Алберт Айнщайн всъщност е била грижливо сресана... до момента в който е срещнал Чък Норис. Антивирусна програма:"Внимание! Открит вирус! Какво правим? [1] Лекуване; [2] Преместване; [3] Изтриване; [4] Игнориране; [5] Изпрати на приятел!" Върви един нагоре по планината. Вървял, вървял,... по едно време насреща му - няква мацка, която му вика: - Do you want me or do you want to succeed? - I want to succeed! - отговорил уверено човека и продължил нагоре. Вървял, вървял,... а на среща му - още по яка мацка, която го попитала: - Do you want me or do you want to succeed? - I want to succeed! - леко колебливо казал човека и продължил нагоре. След още малко срещнал най-яката мацка, за която винаги е мечтал. Тя също го попитала: - Do you want me or do you want to succeed? Едва едва след дълго и тежко мислене човека отвърнал: - I want to succeed! - и продължил да се изкачва. Най-после стигнал върха а там го чакал един огромен гол негър, който му казал: - Hi, I’m Seed. - Ама какво бедствие може да са 30-40 сантиметра сняг? - Ама кой ти говори за снега, става дума за управляващите...