Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лъва може да е цар, но магарето е по-добър ебач! Вървял си лъва из саваната - гордо, царствено, но се ядосвал че никой не го ебава за чеп за зеле. Срещнал заека: - "Зайо, ела тук! Царят ти заповядва! "; - "Може да си цар Лъвчо, но аз бягам по-бързо" - и офейкал. Продължил лъва, но вече бесен и видял едно магаре: - "Магаре, ела тук веднага! Царят ти заповядва! "; - "Може да си цар Лъвчо, но аз съм по-добър ебач, няма да дойда! " - отговорило магарето; - "Как по-добър? Ела да се надебаваме, който издържи по-дълго - печели! ". Почнали се те, лъва - пръв, магарето едва издържало три часа лъвски ласки, но дошъл и неговия ред. Приклещило здраво лъва и започнало да го клати юнашки. Час... , два... , лъва гледа че работата отива на зле и решил да помогне на магарето да свърши по-бързо. Започнал да си върти задника: - "Еее Лъвчо, цар си! Цар си Лъвчо, признах те! " - завикало от кеф магарето... и продължило да си го клати!
Семейни 1,723 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хапчета "Антиполицай"! Начин на употреба - да се сложи в храната на полицая. Десантчик се прибира в отпуск у дома. - Колко пъти си скачал с парашут?- питат го приятелите му. - Честно казано само веднъж, въпреки че са ми зачислени двайсет. Останалите деветнайсет пъти просто ме изхвърляха през люка. Влиза един македонски воевода в кръчмата и поръчва лута одринска ракия. Порка си той, а по едно време в кръчмата се се чува: "Ке ти го земат коньот бре ахмак!" Скача нашият воевода, излиза пред кръчмата и гледа двама фесове се мотаят около врания му кон. Вади той чифте пищови и ги разстрелва на място. Връща се вътре и поръчва още лута одринска ракия - препек. Минало-неминало време и пак някой се цепи в кръчмата: "Ке ти го земат коньот бре будала!" Излиза пак воеводата, мръсно разлютен, и гледа пак някакви чалми се въртят покрай конете. Вади патлаците и им отнася фесовете. Влиза вътре, заръчва руйно цариградско вино и тамъъън да отпие, пак се чува същия глас и пак: "Ке ти го земат коньот бре чукундур!!!" Воевеодата бесен-почервенял скача да заколи още някой турчин, когато кръчмарят се провиква: "Алоооооу, шахматистите на крайната маса, я по-тихо, ако обичате!" При лекар влиза момче със силно подута и зачервена буза. - От какво ти е това бе, момче? - От оса. - Ужили ли те? - Ааа, не можа, тати я уби с лопатата! Спокойна работа, добра заплата, добър шеф - какво повече му трябва да на човек, за да се наслаждава на безделието?