Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лети врабец, пухти, поти се, в ноктите си носи антилопа... Два други си говорят: <BR>- К’во му става на тоя?! <BR>- Абе остави, подхвърлили му в гнездото яйце на крокодил...
Животни 3,175 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мераклия слепец се обажда в един бардак по телефона и казва: Сляп съм,искам да си поръчам перверзно русо маце с големи гърди! Няма проблеми,г-не! Изпращат му на адреса мацето.То звъни,слепецът отваря вратата и го кани в хола.Застанал срещу него и пита: Руса ли си? Руса съм,даже бяло-руса! Добре,да барна гърдите! Протяга нашият ръце и бара мноого големи бомби!Браво! Первезна ли си? Много!Всичко правя! А 69 правиш ли?? Да,след два месеца ги правя и започвам 70-отговаря дъртото коте на слепеца. Отива някакъв бастун в художествена галерия и застава пред картина на Пикасо: - Еех, Кикасо, Кикасо... Една от уредничките на музея го чува и му казва: - Господине, това е Пикасо. - Ееех, Кикасо, Кикасо... - Но господине, това е Пикасо. - Трай ма, кучко заспала... - Все повече заприличваш на алкохолик... - Че защо пък? - Треперят ти ръцете, като пиеш ракия направо от тубата. Лекарите в една болница обявили стачка. Здравният министър казал, че ще се запознае с исканията на стачниците, след като дойде фармацевт да ги разчете. Малко момченце се връща от детската градина с изпонадрано лице. Таткото пита: - Какво е станало? - Играхме хоро около елхата. - И? - Елхата голяма, а бяхме малко деца.