Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаете ли каква е разликата между чешкото и българското тв риалити? В чешкия вариант маймуните са вътре.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Разговор в китайски магазин:<BR>- Чин-чан-чън Кока-кола.<BR>- 2 литра от к’во?
Любими Герои
03.10.2017
3,151 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо английските съдии са с черни тоги? - Облекли са ги в знак на траур за смъртта на кралица Виктория. - А защото още ги носят? - Тя все още е мъртва.
Да кръстиш тоалетна хартия Емека е същото като да кръстиш к*ра си е Етвърд!
Един арабин вървял през пустинята, обаче нямал вода. Толкова бил жаден чееее... Вървял, вървял и видял една сергия. Отишал там и казал на кубинеца дето продава вратовръзки: - Искам вода. - Немам вода. - Ко имаш? - Вратовръзки. - За кво ми е вратовръзка в пустинята, не ми трябват тъпите ти вратовръзки. Искам вода! Кубинеца казал: - Еми братко ей там има един ресторант там дават вода. Арабинът отишъл и след 3 дена се върнал на четири крака. - Какво стана дадоха ли ти вода? - Не. Брат ти каза че трябва да вляза със вратовръзка.
Срещат се двама приятели. Единият казва: - Забравил съм си портфейла. Ще ми дадеш ли 10 лева назаем? - Няма проблем, вземи! - отговаря другия. На следващия ден: - Дължа ти 10 лева, нали? - Да! - Пак съм си забравил портфейла. Ще ми дадеш ли назаем 40 лева и ще ти дължа общо 50? - Добре! На следващия ден - Дължа ти 50 лева нали? - Да. - Пак си забравих портфейла. Дай ми 150 лева назаем и ще съм ти длъжник с 200. - Ох, добре! На следващия ден. - Дължа ти 200 лева нали? - Да, по дяволите! - Дай ми още 300 и ще имам да ти давам общо 500! - Ох добре де, вземи. На следващия ден. - Дължа ти 500 лева нали? - Не!
- И как да Ви позная? - Ще бъда от дясно, с бяла сватбена рокля, ИДИОТ!