Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разговор в китайски магазин:<BR>- Чин-чан-чън Кока-кола.<BR>- 2 литра от к’во?
Любими Герои 3,151 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо английските съдии са с черни тоги? - Облекли са ги в знак на траур за смъртта на кралица Виктория. - А защото още ги носят? - Тя все още е мъртва. Да кръстиш тоалетна хартия Емека е същото като да кръстиш к*ра си е Етвърд! Един арабин вървял през пустинята, обаче нямал вода. Толкова бил жаден чееее... Вървял, вървял и видял една сергия. Отишал там и казал на кубинеца дето продава вратовръзки: - Искам вода. - Немам вода. - Ко имаш? - Вратовръзки. - За кво ми е вратовръзка в пустинята, не ми трябват тъпите ти вратовръзки. Искам вода! Кубинеца казал: - Еми братко ей там има един ресторант там дават вода. Арабинът отишъл и след 3 дена се върнал на четири крака. - Какво стана дадоха ли ти вода? - Не. Брат ти каза че трябва да вляза със вратовръзка. Срещат се двама приятели. Единият казва: - Забравил съм си портфейла. Ще ми дадеш ли 10 лева назаем? - Няма проблем, вземи! - отговаря другия. На следващия ден: - Дължа ти 10 лева, нали? - Да! - Пак съм си забравил портфейла. Ще ми дадеш ли назаем 40 лева и ще ти дължа общо 50? - Добре! На следващия ден - Дължа ти 50 лева нали? - Да. - Пак си забравих портфейла. Дай ми 150 лева назаем и ще съм ти длъжник с 200. - Ох, добре! На следващия ден. - Дължа ти 200 лева нали? - Да, по дяволите! - Дай ми още 300 и ще имам да ти давам общо 500! - Ох добре де, вземи. На следващия ден. - Дължа ти 500 лева нали? - Не! - И как да Ви позная? - Ще бъда от дясно, с бяла сватбена рокля, ИДИОТ!