Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Гледам телевизия . Да, знам, вредно е, обаче такава наглост никога не съм виждала и смятам да погледам още малко. Оказва се, че на хората, които цял живот се хранят с надежди, и клизма няма да им помогне.
Бисери 3,162 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отиват две русенки на море, да забиват пичове.Започнала ваканцията, и още на първата вечер двама софиянци ги заковали.Единият, придърпал едната, другия другата.Пили, яли и се веселили. Дошло време за секс, и всеки дръпнал мадамата в стаята си.На сутринта, излиза едната мацка от хотела, и гледа другата с подути очи от плач седи пред вратата, на другата стая. -Лелеее, муцка, какво правиш тука бе? Оная хлипайки и отговаря: -Софияниц! Ша ма ибе, в устата... Мирси, казвам аз на таквъз любов. Из криминалната хроника: \"Днес трима полицаи, преоблечени в цивилни дрехи, са арестували трима измамници, преоблечени в полицейски униформи\". Из детска песничка от 70-те: Деца, учителят ни каза, вземете си бележка. Урока ще започнем днес, с грматиката тежка. За членът днес ще учим ние, Че членът се поставя на думата в самия край. По-ясна тя да става. У нас го слагаме отзад, французите отпред, а за гърците разправят, че го слагали навред. Асан и Айшето се оженили. Първа брачна нощ, всичко точно и преди решителния момент Асан казал на благоверната си : - Аде Айше, сига ха дано да си девствена ! ! ! А Айшето казала : - Ха дано, ама надали ... Борба с корупцията, борба с корупцията...Сервантес не беше ли писал нещо за това?