Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена споделя с приятелка: - В леглото съм била само с мъжа ми,.... с другите съм била в парка, в работата, в кола.....
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Гледам телевизия . Да, знам, вредно е, обаче такава наглост никога не съм виждала и смятам да погледам още малко. Оказва се, че на хората, които цял живот се хранят с надежди, и клизма няма да им помогне.
Бисери
03.10.2017
3,162 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отиват две русенки на море, да забиват пичове.Започнала ваканцията, и още на първата вечер двама софиянци ги заковали.Единият, придърпал едната, другия другата.Пили, яли и се веселили. Дошло време за секс, и всеки дръпнал мадамата в стаята си.На сутринта, излиза едната мацка от хотела, и гледа другата с подути очи от плач седи пред вратата, на другата стая. -Лелеее, муцка, какво правиш тука бе? Оная хлипайки и отговаря: -Софияниц! Ша ма ибе, в устата... Мирси, казвам аз на таквъз любов.
Из криминалната хроника: \"Днес трима полицаи, преоблечени в цивилни дрехи, са арестували трима измамници, преоблечени в полицейски униформи\".
Из детска песничка от 70-те: Деца, учителят ни каза, вземете си бележка. Урока ще започнем днес, с грматиката тежка. За членът днес ще учим ние, Че членът се поставя на думата в самия край. По-ясна тя да става. У нас го слагаме отзад, французите отпред, а за гърците разправят, че го слагали навред.
Асан и Айшето се оженили. Първа брачна нощ, всичко точно и преди решителния момент Асан казал на благоверната си : - Аде Айше, сига ха дано да си девствена ! ! ! А Айшето казала : - Ха дано, ама надали ...
Борба с корупцията, борба с корупцията...Сервантес не беше ли писал нещо за това?