Гледах "Терминатор 2". Хубав филм. И героите са добри. Особено онзи от течен метал... Както седна зад волна за него си спомням...Такива пешеходци ни трябват...
- Вчера видях девойка, която си беше татуирала на гърба схемата на Софийското метро.
- Чудничко! И докъде успя да видиш схемата?
- Не се вълнувай, Хладилника си беше там, където трябва.