Рано сутринта (17:30) става едно младо наркоманче.Отива в банята пред огледалото и казва:
-Я виж, и тук съм аз и там съм аз!
На вратата се чука.
-Кой е-попита наркоманчето.
-Аз съм!
-Я, и там съм аз!
Пациент влиза при доктора:
- Докторе, много ми е малка оная работа.
- Вземай тези хапчета по 2 пъти на ден!
Той решил по 4 пъти на ден. Влиза друг:
- Докторе, много ми е малка оная работа.
- Взимай тези хапчета по 2 пъти на ден!
Вторият решил по 8 пъти на ден.
След малко при доктора влиза един каобой:
- Докторе, много ми е малка оная работа.
- Взимай тези хапчета по 2 пъти на ден!
Каубоят решил да ги взема по 12 пъти.
След 10 дни тримата идват на контролен преглед: На първия оная работа му стигнала под коляното, на другия се влачи през крачола... Влиза каубоят и вика:
- Иха-а-а... Улавих три диви коня с него!
Мечти-и-и... (б.р.)