Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Главен директор на голямо предприятие излиза в пенсия и предава всичко на своя заместник. След като му обяснил всичко за фирмата, някрая му казал: - Имаме много печена секретарка, казваш й "колежке, дневния отчет и тя си знае работата натам. След няколко дни на новото работно място новоназначеният шеф решил да се възползва от услугите на секретарката. На обедната почивка заключил вратата, отишъл при секретарката и казал: - Колежке, дневния отчет, ако обичате. Секретарката се смутила и казала: - Съжалявам много, господин директор, но съм в месечно приключване. Директорът си замълчал и отишъл в кабинета си. На секретарката й станало кофти и решила, че не е редно да реже шефа още в началото. Отишла в неговия кабинет и му казала: - Шефе, много съжалявам, в месечно приключване съм, но мога да ви дам отчета устно, или ако желаете със задна дата - казала тя и се усмихнала. Шефът отвърнал: - Благодаря ви колежке, но вече го нахвърлих на ръка.
Семейни 3,369 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибира се съпругът по късна доба и ляга. В леглото му лъснало некакво дупе и веднага се възползвал. След здравия секс, ожаднял и отишъл в кухнята да си налее нещо за пиене и се вцепенил, като видял жена си там да мие чиниите. - Кой е в нашето легло? - попитал учудения съпруг. - Ооо. Ти си се върнал? Майка ми е там. Беше уморена и й казах, че ще закъснееш, та тя легна в нашето легло. Върнал се мъжът в спалнята и: - Що не каза, че си ти бе, тъщо? - Нали не си говорим... Срещат се две омъжени жени. Едната носи торта. Другата я пита: - За кой е тази торта? - За секретарката на мъжа ми. - Рожден ден ли има? - Не, доста хубава фигура. Ново изменение в законодателството: Ненарушаването на закона не освобождава от наказателна отговорност! Таралеж стои на опашка в аптеката. Зад него са се наредили два заека. - 50 презерватива, моля! - казал таралежът. Зайците започнали да се хилят. Таралежът ги погледнал и казал на аптекарката: - Нека бъдат 52! В Съветския съюз, веднага след войната учителката пита учениците какво са правили през войната, как са помагали на армията. - Маша, ти какво прави? - Аз шиех торбички и ги пращах на бойците на фронта. - Браво, Маша! Ами ти, Петя, какво прави? - Аз помагах да се копаят окопи. - Браво, Петя! Много добре. А ти, Володя, какво прави? - Аз бях на фронтовата линия и носех снаряди. - Браво...! Та ти си направо герой! Сигурно и войниците много са те хвалели. Какво ти казваха? - Gut, Voldemar, gut!