Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Андерсон отишъл в полицията да получи паспорта си. - Къде сте роден? - пита го чиновникът. - В Париж. - Значи сте французин? - Не, моите родители са датчани. - Но вие сте роден във Франция, следователно сте французин. - Значи, ако моята кучка се окучи в конюшнята, то нейните кученца трябва да бъдат наречени жребчета?
Семейни 2,846 прегледа
Следващ →

Още вицове

Белите блокирали дивизията. Няма какво да се яде. Седи Петка и мечтае: - Сега да имаше един самун хляб… Ти, Василий Иванич, ам и аз ам-ам… Василий Иванич се обърнал и пернал Петка зад врата: - Защо отхапваш по два пъти, ти, бе?… Съжалявам, че моите чувства са бреме за твоят портфеил.. - Тате, а защо на храста черните ягоди са малки, а под храста са големи и други на вкус? - Това означава, че под касиса са пасли кози. Шофьор минава на червено и моментално е спрян от катаджия. - Книжката, ако обичате. - Нямам - взеха ми я за шофиране в нетрезво състояние. - Талона на колата? - Вижте, колата не е моя, а собственикът, който ми я зае, не ми даде талона. - Кой собственика? - Не го познавам, но трупът му е в багажника... Катаджията, уплашен, веднага виква подкрепления, които обграждат спряната кола както по филмите. Шефът на полицията се приближава. Шофьорът му подава книжката си и талона на колата си, отваря багажника - няма труп. Шефът в недоумение пита: - Не разбирам, моят колега каза, че нямате книжка, колата е открадната и има труп в багажника! - Ами! Не му вярвайте! Той още малко ще каже и че съм минал на червено... Един отива при комшията и го пита: - Абе , Пешо , ти ли вари ракия миналата седмица? - Да , защо? - Хайде да те помоля вече да не си изхвърляш джибрите в гората , че оня ден ходих на лов и едни пияни зайци ми наебаха кучето!