Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Психиатър към пациент: - Е, добре, разкажете всичко отначало. Пациентът, досадено: - Отначало... създадох земята и небето...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Пораснал си - когато почнеш при зъболекаря да се страхуваш не от болката, а от сметката.
Бисери
03.10.2017
2,863 прегледа
Следващ →
Още вицове
Манго, Айше и малкото цигане ходели по улицата и както си се размотавали... изведнъж цигането се спънало и паднало в една гъста и сочна кал... тогава Манго се обърнал към жена си с въпроса: - Жена.. че го къпеме ли т`ва, или че пра`им ново ?!
Една мутра имала рожден ден и другите тръгнали за подарък. Чудили се какво да купят и решили да му купят нов анцуг. Купили те анцуга ама им се видяло малко и седнали да мислят, какво още да купят. -Братлета, дай да му купим една шофьорска книжка бе. И без това си нема и само се набутва на ченгетата по 100 марки като го спрат. -Да му купим ама трябва снимка. Ако му искаме снимка ще се сети за кво става дума. -Не ни трябва снимка бе. Ще му залепим едно огледало на местото на снимката. Купили те книжката и отиват на рождения ден. Дават подаръците и рожденника започва да разопакова. -Яяяяяяя анцуг, бело и синьо, супер, такъв точно си немам я да си го облечем. Облякъл анцуга и продължава. -А стига бе. Шофьорска книжка. Лееелееееееее как се сетихте бе. И на снимката с новия анцуг.
Kaнят бате Бойко да кръщава дете. Той отива в уречения ден, взима новороденото на ръце и влиза в задната стаичка. След половин час излиза и съобщава: - Детето се казва Темелко! - Но защо го кръстихте точно така, господин Борисов? - пита през сълзи майката. - Аз не съм го кръщавал, то само си каза всичко.
- Защо пиете толква много?! - Имам големи проблеми! - Какви проблеми може да имате?! - Какви проблеми?! Алкохолик съм!
Блондинка отива на лекар с изгорени, ярко червени бузи. — Какво е станало?- пита лекарят. — Еми, гладя аз и изведнъж някой звъни телефона, аз да вдигна телефона и се изгорих. — Добре де, така едната буза, а другата? — Еми, идиота се обади пак.