Кара си един пич трабантчето и на един сфетофар не успява да натисне спирачките навреме и се забива в един джип. От там излизат 4 мутри и главатаря им му казва:
- Нещастник излизай от колата, сега ще мреш!!!
- Ама чакай чакай така не е честно, аз съм 1 а вие сте 4!
- Добре..... Жоре мини от него!
- Ама така пак не е честно, сега ние сме 2 а вие 3!
- Добре.... Пешо мини от тях!
- Ама така пак не е честно сега ние сме 3 а вие 2!
- Добре..... айде бегай ние ще се оправим
Кандидат за работа в цирка влиза в кабинета на директора с два куфара и казва:
- Гледайте сега, страшен номер!
Почва да вади от единия куфар тухли и да си ги троши в главата. Директорът пита:
- В другия куфар пак ли тухли носиш?
- Не, аналгин.