Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мутра, цялата в гипс и бинтове лежи в болница. Съседът по легло пита: - Какво ти се е случило? - Мамка му, карам си "Мерцедеса" със 180, гледам: мамка му, отпред човек язди кон. Набивам спирачките, но не успявам да спра, мамка му и трасссссс право в коня. Прецаках си новия Мерцедес, мамка му.... - Абе, остави колата, бе! Човека жив ли е? - Абе мамка му на човека и на коня, нищо им няма, те били бронзови....
Разни 1,886 прегледа
Следващ →

Още вицове

Главният доктор вика при себе си студент-стажант: - Вие в ред ли сте? Защо сте казали на пациенат, че се готвим да му отрежем краката? Стажанта, смеейки се: - За да го накарам да ходи. Японец и българин си говорели за дължината на работното време. Японеца казва: - Ние в Япония работим по осем часа. Два за мене, два за Императора и четири за Япония. Нашенецът: - Ние у България бачкаме по два часа. Щото нямаме император, па ни е през оная работа за Япония. Адвокатът от щата Мичиган Джон Ричардс е подал иск в съда срещу своите родители. Той обвинява майка си и баща си, че при зачеването и последвалото раждане не е бил предупреден, че животът води до появата на бръчки, отслабване на зрението, опадане на косата, и разбира се до летален изход. Сумата на иска се уточнява. Водят осъден на смърт към ешафода. Последното ви желание? - Да бъде погребан в един и същи ден с Негово Величество Краля! - Но кралят е още жив! - Няма значение. Аз мога да почакам... Двама студенти, съквартиранти си говорят. Единия казва: - Много е тежко положението с храната... Без никакви доходи... Искаш ли да си вземем едно прасе, да си го гледаме? - Стига бе! Много е мръсно! - Нищо му няма, ще свикне...