Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Синко, какъв искаш да станеш като пораснеш? - Ами не знам, още не съм решил. - Защо не станеш лекар? - Ти пък, тате... Нали знаеш, че не мога и една муха да убия...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
- Чък Норис кара камион облепен с човешки черепи.
Любими Герои
03.10.2017
3,229 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама полковници се карат: - Ти си луд! - А ти си 2 пъти по-луд и си за връзване. В този момент се намесил и генералът: - По-полека господа. Не забравяйте, че и аз съм тук!
- Най-накрая стана ясно какво означава Най-доброто предстои? - Какво? - "Дойче Телеком" се готви да купи "Глобул"...
Съобщение към GSM операторите:- От Nokia на Samsung изтаковат ли се, ако ги таковаме?
Имало едно време един много добьр доктор. Един майтапчия решил да се пошегува с него. Отишал и му казал, че нямал вкус. Докторьт го прегледал и казал на асентанта си: - Четвъртото шише, горе. Дал го на шегаджията да го изпие. Мнимият болен отпитал и с погнуса прошепнал: - А бе, докторе, това е пикня! Докторьт отговорил: - А, нямал си вкус, а!?! След известно време шегаджията решил да си отмъсти и пак отишъл на преглед. - Докторе, нищо не помня! Дори името на жена ми -казал той. Докторът го изгледал и казал на асистента си: - Четвъртото шише, горе. Мнимият пациент поскочил от стола: - Пак ли мочата, бе докторе!?! Докторът отвърнал: - Не помни, а! от Теодоси и И Александра Качакови
Каква е разликата между бедния и богатия швейцарец? Разликата е в това, че бедния си мие на сутринта сам Мерцедеса.