Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Чък Норис кара камион облепен с човешки черепи.
Любими Герои 3,229 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама полковници се карат: - Ти си луд! - А ти си 2 пъти по-луд и си за връзване. В този момент се намесил и генералът: - По-полека господа. Не забравяйте, че и аз съм тук! - Най-накрая стана ясно какво означава Най-доброто предстои? - Какво? - "Дойче Телеком" се готви да купи "Глобул"... Съобщение към GSM операторите:- От Nokia на Samsung изтаковат ли се, ако ги таковаме? Имало едно време един много добьр доктор. Един майтапчия решил да се пошегува с него. Отишал и му казал, че нямал вкус. Докторьт го прегледал и казал на асентанта си: - Четвъртото шише, горе. Дал го на шегаджията да го изпие. Мнимият болен отпитал и с погнуса прошепнал: - А бе, докторе, това е пикня! Докторьт отговорил: - А, нямал си вкус, а!?! След известно време шегаджията решил да си отмъсти и пак отишъл на преглед. - Докторе, нищо не помня! Дори името на жена ми -казал той. Докторът го изгледал и казал на асистента си: - Четвъртото шише, горе. Мнимият пациент поскочил от стола: - Пак ли мочата, бе докторе!?! Докторът отвърнал: - Не помни, а! от Теодоси и И Александра Качакови Каква е разликата между бедния и богатия швейцарец? Разликата е в това, че бедния си мие на сутринта сам Мерцедеса.