Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кара си един човечец трабанта по бул."Освобождение" и си мисли: "Две сметки за парно не съм плащал... и тока... пък жената иска" не видял червеното на Орлов мост и прас в едно BMW 720. BMW-то сваля прозореца и един борец го гледа свирепо през него. Човечеца се уплашил и таман си помислил, че е загазил, светнало зелено и бореца потеглил с мръсна газ. Оня се отпуснал - светнало му пред очите и взел да си мисли за хубави работи "Поне дъщерята в университета приеха..." да, ама точно пред университета пак не видял червеното и в същото BMW - прас!!! Пак сваля стъклото бореца и гледа свирепо. Нашия пак се разтреперал, но светнало зелено и оня отфучал. Нашия взел да си мисле за повратностите в живота... и на Раковска се тряснал пак в същото BMW. Този път бореца не издържал - слязъл от колата и почукал на стъклото на трабантчето. Човечеца ни жив ни умрял сваля стъклото а бореца: - Абе, брато - чудим се значи, мене като ме нема пред теб - как спираш бе?
Разни 1,618 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един борец паркирал неправилно на "Витошка". Без да се притеснява, че е извършил каквото и да е нарушение, отишъл да си върши някаква работа. Когато се върнал БМВ-то го нямало. - Бавареца! Къде ми е бавареца? - развикал се той, побеснял от гняв. - Изчезна ми бавареца! Един човек, който видял от кафето какво става, му казал: - Дойде паякът и го взе. Замислено борецът казал: - Крокодила го знам, Барона го знам, ама тоя Паяка не съм го чувал - сигурно е някой нов. Филма "The Expendables 2" всъщност е документален. В него се разказва за група хлапета, които се мотаят около Чък Норис. Иванчо един ден не отишъл на училище. - Защо отсъства вчера, Иванчо? - Госпожице, майка ми изпра гащите и трябваше да чакам да изсъхнат. - Добре, Иванчо, седни си. На другия ден Иванчо пак го няма. - Защо пак отсъства, Иванчо? - Госпожице, аз бях тръгнал, но когато минах край вас... видях вашите гащи на простора и се върнах. Сватбени пожеланияВ спорта се казва "старт". В литературата - "увод". В операта - "увертюра". А в живота, може би "начало". И така - УСПЕШНО НАЧАЛО! Един дядо имал коза в града и нямало къде да я разхожда. За това решил да използва алеята за кучета. Завел там козата си, но ненадейно отнякъде изскочил полицай, който казал: - Господине, защо си разхождате козата в алеята за кучета? - Това не е коза, а куче, не виждате ли? - Как ще е куче като има рога? - попитал недоумяващо полицаят. - Абе, ти защо се месиш в личния живот на мойто куче?