Баща кара дъщеричката си към детската градина, и изведнъж случайно натиска клаксона. Обръща се към нея и й казва:
- Извинявай ако съм те стреснал, без да искам го натиснах.
- Знам, тате.
- Откъде знаеш?!
- Ами защото не извика "глeдай къде вървиш бе, педал смотан!"
Срещат се двама приятели, единият казва:
- Чух, че си катастрофирал с колата?
- Да, излетях в канавката...
- Как се случи?
- Карам си, а встрани на пътя стои една симпатична мацка, полугола, с невероятно тяло и за да не я зяпам, моята глупачка ми закри очите с ръце...