Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Еййй, имало живот и извън интернет! - Верно ли?!? Дай линк!
Програмисти 3,150 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шотландец се прибира към къщи с бутилка уиски под палтото. Подхлъзва се, пада и усеща, че нещо му подмокря. Веднага си казва: - Господи, дано да е кръв! - Докторе, преместете ме в друга стая, моля Ви! Съседът ми по легло всяка вечер си пъха двата пръста в контакта и крещи "Аз съм лампион". Не, че ме интересува какъв е, но аз на светло не мога да спя! - Татко, ти като дете имаше ли таблет? - Не, тогава нямаше компютри. - И тогава на какво си играел?...прочети още http://adf.ly/q9pRw "Пиянството е най-лошия враг на човека, но Библията ни казва да обичаме враговете си!" Франк Синатра Баба и дядо на преклонна възраст вечерят. В един момент бабата става и удря шамар на дядото. - Защо ма?!? - възкликва дядото. - Защото цял живот ме е@еш некадърно! Продължават вечерята тихо и в един момент дядото става, хваща бабата и бой, бой, бой, ритници, с бастуна също... - Защо бе, защо ме биеш?!? - изплакала бабата. - Защото знаеш разликата!