Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сашо Диков попитал Симеон Дянков. - Колко стотинки имаш? - Той му отговорил 2.
Разни 2,038 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж имал среща. Късно вечерта паркирал колата си на тиха уличка и се прехвърлил на задната седалка. Партньорката му изгаряла от желание за секс и го помолила да го направи четири пъти. След два часа той се уморил, но жената искала още. - Извинявай, но трябва да пусна една вода - казал мъжът. Слязъл от колата и видял един човек да сменя гума по-нататъкна улицата. Мъжът отишъл при него и казал: - Виж, в колата ми има една жена и аз го направих с нея четирипъти, обаче тя иска още. Струва ми се, че повече няма да издържа. Ако сменя гумата на твоята кола, ти ще ме заместиш ли? Другият заел мястото му на задната седалка и тъкмо се захващал на работа, когато по прозореца почукал един полицай и ги осветил с фенерче. - Какво правите? - попитал той. - Любя се с жена си - колебливо отговорил мъжът. - Това е обществено място. Не можете ли да го правите вкъщи? - Щом питате, ще ви призная: докато не я осветихте, нямах представа, че това е жена ми! Две блондинки се срещат на спирката. Едната пита: - Кой автобус чакаш? - Двойката, а ти? - А пък аз двадесет и две. Двете в един глас: - Супер ще пътуваме заедно!!! Басейн пълен с момичета - компот от сливи. Басейн пълен с бабички - ошав. Имал гости наш Славчо - американец и руснак. Завел ги на кръчма с уговорка всеки да си плати пиенето, което ще си поръча. Американецът си поръчал уиски, руснака - водка, а Славчо - ракия. Вдигали наздравици, вдигали, американеца се понапил и решил да си ходи. Отива на бара да плаща, бармана го видял, че е много пиян и решил да го измами. - Барман, плащам! Колко? - 1000 долара. Американеца изумен поизтрезнява, слага си крака на маста и казва: - Барман, режи! Повече в бар не стъпвам. Бармана вади сатърчето и му резнал крака. Руснака по някое време усетил гадене от водката и решил и той да си ходи: - Барман, плащам! Колко? - 1000 долара! Руснака си сложил ръката на бара и казал: - Барман, режи! Повече водка не пипам. Сатърчето! Клъц! Станал и наш Славчо да си ходи: - Барман, плащам! Колко? - 1000 долара. Славчо си извадил х*я на масата и се усмихнал! Бармана: - Какво? Да режа ли? - Не, бе! Духай! Момичета, докога ще ви чукам, за да ми обърнете внимание? Учител по френски език