Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Живял един мъж заедно с жена си и майка си в един апартамент. Веднъж се прибира пиян и надрусан в тях, много му се ебало, но обърква стаите и вместо при жена си, влиза в стаята на майка си. Налита и, наебава я здраво, но понеже се е матирал от пиене не прави разлика. На сутринта изтрезнява и като осъзнава какво е направил, полудява и се мята от балкона на десетия етаж. Долу пред блока минава един минувач, вижда размазаното тяло на паважа и казва: - Тц, тц, тоя си е ебал майката.
Черен хумор 2,087 прегледа
Следващ →

Още вицове

На масата на великият физик Нернст стояла епруветка с ограничено съединение дифенилметан, чиято температура на топене е 26C. Ако в 11 часа сутринта препаратът започвал да се топи, Нернст казвал: - Срещу природата не се рита! След което отвеждал учениците си на гребане и плуване. Вчера в Планет питам едно момиче колко е часа. Един час ми е 150 лв, вика ми тя. Днес жената ми каза, че ме напуска и тръгна към вратата. "Скъпа, моля те, върни се!" - провикнах се аз. "Забрави децата.". Психиатър към пациент: - Значи, всяка нощ сънувате някакво кошмарно същество, което ви вика, бие ви по главата с точилка. Разбира се, на сутринта, като се събудите то е изчезнало? - Проблемът е, че не е. На сутринта обикновено ми крещи: "Стига си хъркал, ами ставай да заведеш децата на училище". - Тате, таралежът ни от старост ли умря? - Да, сине. Ако беше по-млад, щеше да избяга от КАМАЗ-а...