Двама приятели се оплакват от жените си. Единият казва:
- Така се скарах с жена си, че вече 6 години не съм я погледнал, нито съм й проговорил!
Другият:
- Това нищо не е! Аз още на сватбата така се скарах с жена си, че оттогава нито съм я погледнал, нито съм й проговорил. 15 години вече.
- Я, стига - възразил първият - нали те знам, че имаш две деца, как така не си я погледнал.
- От инат не съм я попитал от кого са!!! - обяснил той.
Живял един мъж заедно с жена си и майка си в един апартамент. Веднъж се прибира пиян и надрусан в тях, много му се ебало, но обърква стаите и вместо при жена си, влиза в стаята на майка си. Налита и, наебава я здраво, но понеже се е матирал от пиене не прави разлика. На сутринта изтрезнява и като осъзнава какво е направил, полудява и се мята от балкона на десетия етаж. Долу пред блока минава един минувач, вижда размазаното тяло на паважа и казва:
- Тц, тц, тоя си е ебал майката.