Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Трудът е песен, ама ако си диригент...
Бисери 2,897 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещнали се един куц и един гърбав. Куцият казал на гърбавия: - Бе да знаеш какво чух! Точно в полунощ ако отидеш в гробището и изкопаеш гроба под ореха, ще излезе един мъртвец и ще те попита какъв недъг имаш. Казваш му и хоп - излекуван си! Но мен ме е страх да се пробвам... - Аз ще взема да пробвам, че да ми се махне тая гърбица! Отишъл гърбавия в гробището и изкопал гроба. Оттам изскочил един мъртвец и го попитал: - Имаш ли гърбица? - Да. - Дай ми я на мене тогава! И мъртвецът излекувал гърбавия. На другия ден гърбавия срещнал сакатия. Разказал му всичко и сакатия решил да се пробва. Отишъл и разкопал гроба. Изскочил мъртвеца и попитал: - Имаш ли гърбица? Сакатият помислил, че мъртвеца нещо се е объркал и отговорил: - Не, аз съм сакат. - Така ли?! Ето ти тогава и една гърбица! Къде ли е държал Ной кълвачите на ковчега си? Чух в една реклама, че в котешката храна има над 80 процента месо. Ихааа, това е доста повече отколкото в саламите и кренвиршите! Завиждам им… Най-вредното за нервната система - това е бавен интернет. Закопчалка - най-ненавижданият излишен детайл от женското облекло.