Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Идва си войник от казармата на село при баба си и дядо си. На двора вижда дядо си и му казва: - Хей дядо, виж ме какъв войник съм, имам си автомат, пистолет, нож, гранати и всичко останало. Виж какво ще ти покажа - добавя той, вади една граната, издърпва предпазителя и я мята в кенефа до оградата на двора. След 4 секунди целият кенеф се взривява и всичко става на трески. Дядо му го гледа и възкливка: - Да, момчето ми, наистина си голям войник. Да беше сега и баба ти тук и да можеше да те види. - Баба, да! Защо? А тя къде е? - пита войникът - Беше в тоалетната.
Черен хумор 1,963 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ловят си двама рибари - приятели риба, ама всичко им еднакво - въдици, корда, кукички, стръв… всичко. Обаче единият хваща риба след риба, а другия - нищо. Разменят си местата след известно време, но няма ефект… Тогава втория отива при този дето хваща риба след риба и го пита: - Абе приятел, кажи каква е тайната… уж всичко ни е еднакво а виж какво става. - Сега ще ти обясня как се прави - казва първият - значи като се събудя сутрин и поглеждам в кой крачол ми е увиснал и ако е в левия - хвърлям въдицата наляво, ако е в десния - надясно… - Добре де, ами аз като се събудя и ми е изправен… накъде да хвърлям? - Лелеее, ти какво правиш тука тогава? - Господин съдия! Обвинявам лекаря си в помагателство за обира на апартамента ми! Препоръча ми да вземам приспивателно и да спя на отворен прозорец! Влиза мъж с дете във фризьорския салон. - Подстригване? Бръснене? - И едното, и другото. След като приключил фризьорът, мъжът казва: - А сега подстрижете и детето, а аз ще отида за вестник. Минало време, а мъжът не се връща. - Къде се запиля баща ти? - изгубил търпение, казва фризьорът на детето. - Това въобще не е баща ми, - казва изплашено детето, - Този чичко дойде при мен на улицата и ми предложи безплатно да се подстрижа. Между блондинки: - Знаеш ли, май вчера Васко ми направи предложение... - Как така "май"? - Ами каза ми: "Според мен вече е време да приключим с приятелството си". Обява: \"Търсим шофьор - пиян, без книжка, с крадена кола. Звънете на тел. 166\"