Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама приятели. Единият казва: - Забравил съм си портфейла. Ще ми дадеш ли 10 лева назаем? - Няма проблем, вземи! - отговаря другия. На следващия ден: - Дължа ти 10 лева, нали? - Да! - Пак съм си забравил портфейла. Ще ми дадеш ли назаем 40 лева и ще ти дължа общо 50? - Добре! На следващия ден - Дължа ти 50 лева нали? - Да. - Пак си забравих портфейла. Дай ми 150 лева назаем и ще съм ти длъжник с 200. - Ох, добре! На следващия ден. - Дължа ти 200 лева нали? - Да, по дяволите! - Дай ми още 300 и ще имам да ти давам общо 500! - Ох добре де, вземи. На следващия ден. - Дължа ти 500 лева нали? - Не!
Разни 2,336 прегледа
Следващ →

Още вицове

XVIII век. Кавалер в камизола и бели чорапи къса листенцата на маргаритка и си говори: - Обича ме - не ме обича... XIX век. Джентълмен в сюртук и цилиндър къса листенцата на маргаритка и си говори: - Обича ме - естествено. Ще ми даде - няма да ми даде... XX век. Мъж в сини джинси къса листенцата на маргаритка и си говори: - Обича ме - на кой ли му дреме. Ще ми даде - естествено. Ще ми стане - няма да ми стане... XXI век. Същество от неопределен вид гледа маргаритката на ICQ и чете на монитора: "Аз те обичам! Аз те искам! Хайде да се срещнем!" и си говори: - Мъж? Жена? Активен? Пасивен? 17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв човек и ги пита: - Защо стоите тук, а не влизате? - Чакаме 18-тата, защото не пускат под 18! След неудачен опит за секс след 30 годишен брак двамата лежат в кревата: - Скъпи, помниш ли този ден? - Помня го, преди 30 години се оженихме. - Е, поне да ме беше поздравил.. - Ми опитах се, виждаш, че не стана! - Ех, поне с думи!! - Да ти го начукам!!! Блондинка: Какво е това?- И посо4ва с пръст корема на бременна жена. Жената: Тава е дете! Блондинката: За6то сте го изяла? Свечерявало се, Манго и Айшето се прибирали от коситба. Цял ден косили люцерна и Манго изморен легнал в каруцата да спи и дал на Айшето да кара. По едно време Айшето вика: - Манго, Манго, абе един моторист без глава ни изпревари. - Абе я карай там и не ме занимавай с глупости, че като стана само на безглави мотористи ще ми станеш. Обаче след десетина минути Айшето пак се развикала: - Манго, Манго, абе един моторист без глава ни изпревари пак. - Ей, че глупава жена, я да ме оставиш да спя, че като стана! Но след няколко минути Айшето пак почнала да дърпа Манго: - Наистина бе, Манго, пак ни изпревари един моторист без глава. Манго станал ударил и два шамара и взел той юздите да кара каруцата. Но след малко и той видял някакъв моторист без глава да ги задминава. И се развикал: - Абе Айше, пак си забравила косата да стърчи от каруцата.