Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жътва е. Бай Пешо комбайнера отива на гурбет в северна България да жъне един месец с комбайна и казва на Иванчо: - Иванчо, оставям ви сами с майка ти един месец. Ако видиш, че идва някой непознат мъж при майка ти, отпаряй по една дъска от оградата. След месец нашият се връща. Доволен, напечелил парички, освен това оградата била цяла целеничка! Радост голяма за Пешо, като знае колко е шавлива неговата стопанка. - Е, как я карахте без мен? - Всичко е наред мъжо, липсваше ми много на мен и Иванчо, живи здрави бяхме, само някакъв простак изкраде дъските на оградата, та завчера заръчах да направят нова...
Иванчо и Марийка 3,966 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мравката и Слона си вървяли в джунглата, по едно време Мравката се нахвърлила на Слона и започнала да го хапе, Слона не обърнал внимание и продължил,но от едно дърво паднал един кокосов орех върху слона и той извикал: -ОХ. Тогава Мравката се надигнала и казала: -Няма ОХ ще те скъсам бе!!! Малкият Иванчо: - Мамо, пък вчера като те нямаше, татко дойде с една леличка в къщи отидоха в спалнята.. - Мълчи Иванчо, довечера като седнем на вичиря, тогава ще кажеш. Вечерта на масата, вечерят и майката: - Кажи, Иванчо, какво стана вчера? - Ми вчера, след обяд, тате дойде с една леличка, аз лежах в детската стая и той мислеше, че спя, отидоха в спалнята съблекоха се и той почна да й пъха между краката оная работа, която чичо Гошо ти я пъха в устата, като тате е в командировка... Прибира се един съпруг от командировка по-рано. Влиза в спалнята и гледа жена му стои гола на леглото, а до нея точно срещу него стои гол мъж с шапка на главата и му прави физиономии: - Къв си ти бе?!? - изненадано, но и ядосано попитал съпругът. - Ми, къв съм... - сваляйки си шапката - ...явно съм идиот, щот тая сутрин дадох 5000 долара за тая шапка невидимка... - Лола, я, кажи сега, с ръка на сърцето, кога си била за последен път с мъж? - Почакай малко, да помисля... Вдруги ден ще станат два дни. - Вече съм на сто и две години! Изживял съм си моето, време ми е... - Стегни се, сине!