Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Лъвът забранил със закон пиенето в гората. Когото види пиян, ще го изяде. Първият ден излязъл да види спазва ли се законът. Среща Зайо и го пита: - Зайо, защо си пиян? Сега ще те изям. - Лъве, ти издаде закон в гората и ние го поляхме. - Добре, прощавам ти, но хвана ли те пак... На другия ден лъвът срещнал заека отново пиян и го хванал: - Зайо, защо си пиян? - Избивам махмурлук от вчера. На третия ден лъвът вижда заека да лежи мъртво пиян в една локва. Вдигнал го и заекът завалено попитал: - Ти закон за животните в гората издаде ли? - Да! - казал лъвът. - А защо закачаш рибите?
Животни 3,178 прегледа
Следващ →

Още вицове

Госпожата в училище пита учениците: -Ученици, искам да ми кажете, колко пози в секса знаете? Иванчо вдига ръка и казва: -Ами, Госпожо като се замисля, аз знам 99 пози в секса. Госпожата: - Много бе, ИванчоКажи сега ти Марийке? ! Марийка: - Ми, Госпожо аз знам май само една, жената отдолу мъжа отгоре. Тогава Иванчо станал и казал: - Оооо, Госпожо ми тогава моите стават 100. Разговор в чата: - Здравей, любима моя! Какво правиш? - Здрасти, гледам "Вип Брадър"! - Глупачка, повече не ми пиши... Искам да съм шампион,но не за медал,слава и пари,а за да дам едно истинско интервю. - Как се почуствахте като разбрахте,че сте шампион? - Сереше ми се, ама трябваше да се усмихвам. - Вълнувахте ли се преди състезанието? - Естествено, като ме няма не знам дали баджанака ще събере хора за клането на прасето. - На какво дължите успеха си? - Тренерът ми стопяваше лагерите. - Кое ви подкрепяше? - Ми дават разни хапчета, де да знам какви,казват че са витамини. -Кого искате да поздравите? - Баджанак, да си взема медала и идвам,трябва да е останало от прасето и виното! Тази жена страда заради вярата си. - И в какво вярва тя? - В това, че може да носи обувки 35 номер при 39 номер на крака. – Свърши ли извънредното положение, Джеймс? – Стана обстановка, сър. – И каква е разликата, Джеймс? – Депутатите ще вземат заплати, сър. – Е, нали уж са без заплата до края на извънредното положение? – Вече е обстановка, сър.