Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Държавна приемателна комисия инспектира жилищна сграда. На фасадата са нарисувани някакви огромни кафяви кръгове, неравномерни, със стичания. Шефът на комисията вика бригадира: - Това какво е? - Всичко е точно по проекта, - гордо отговаря бригадирът и подава проекта. Председателят на комисията разглежда документите: - Идиот! Архитектите са си оставяли кафето на чертежите!
Професионални 3,261 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старица седи в люлеещ се стол, когато изведнъж се появила една вълшебница и казала: - Имаш право на три желания. - Ами, искам да съм много богата! Пуф! Столът станал златен! - Искам да съм млада и красива! Пуф! Възрастната жена се превърнала в прелестна девойка! В този момент наблизо минал любимият котарак на старицата. - Искам този котарак да си превърне в очарователен мъж! Пуф! Котаракът се превърнал в атлетичен красавец и проговорил с човешки глас: - Сигурно много съжаляваш, че ме скопи навремето! Бойко Борисов получил няколко урока по основен английски език, преди да посети Вашингтон и да се срещне с президента Барак Обама. Инструкторът казал на Бойко Борисов: "Преди да се ръкувате с президента Обама, моля кажете "how аrе уou" (Как сте). След това господин Обама ще ви каже "I аm finе, аnd уou?" (Добре съм, а Вие как сте? ). И тогава Вие трябва да кажете "mе too" (Аз също). След това ние преводачите поемаме нещата. Изглежда прекалено просто, но какво се случва в действителност: Когато Бойко срещнал Обама, той се объркал и казал "who аrе уou?" (Кой сте Вие? ) (Вместо "How аrе уou?"… Обама бил леко ШОКИРАН, но успял да отговори шеговито "Wеll, I’m Michеllе’s husbаnd, hа-hа…" (Ами… Аз съм съпругът на Мишел, хаха). Бойко Борисов отговорил "mе too, hа-hа"… (Аз също, хаха), след което настанала дълга пауза. Иванчо и Иванка отиват на купон и Иванчо казва на Иванка: — Днеска си много хубава… Иванка: — Не можe да сe кажe сащoтo за тебе… Иванчо: — Е значи си излъгала кат мен. Вървят две блондинки по центъра на Варна и се карат коя да стои по средата...Доближава ги един мъж и казва: -Двама се карат-третият печели! :-) Ако голям натиск върху тях от страна на руските танкове и самолети изкачването