Срещат се двама приятели. Единия казва:
- Представи си значи, вчера за майтапа пуснах във вестника обява, че днес в 12:00 на централния площад ще има сбирка на глупаците! Ха-ха-ха!
- Сигурно никой не е дошъл?!
- Целият площад беше пълен, всички дошли да видят кой ще дойде!
Някакво префърцунено девойче отива на село при баба за лятната ваканция и среща съседското момиче:
- Аууу, ма колко си отслабналааа! Нова диета?
- Да бе, да.. моркови, картофи, цвекло..
- Ама вариш или печеш?
- Копаеш..