Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Песимиста: - Лошо, че вали днес дъжд, а и един гълъб ми се изцвъка на чадъра. Оптимиста: - Добре, че вали днес дъжд, че един гълъб щеше на главата ми да се изцвъка.
Разни 2,570 прегледа
Следващ →

Още вицове

20 февруари, София, сняг... Колеги обсъждат кой как е стигнал до работата, всеки се оплаква, а Петьо казва: - Аз си дойдох съвсем нормално, никакъв сняг по пътя, нито по спирките. - Стига, бе! Лъжеш! - С метрото дойдох. Въпрос: Как можем да забавляваме без усилие блондинка в продължение на часове? Отговор: Написваме от двете страни на един лист: "Моля, обърнете от другата страна!". Представи си само, колко тежко ще им бъде на бъдещото поколение! Искаш да се регистрираш някъде, а всички потребителски имена са заети! 1 ракия да се напия, 1 водка за походка, 1 бира да ме подпира, 1 мента за момента, 1 мастика да ма изтика. Може да изглежда, че нищо не правя, но на клетъчно ниво съм много зает! надпис на граничен стълб: "Уважаеми нарушители! Във връзка с недостатъка на патрони предупредителни изстрели във въздуха повече няма да правиме!" Даже и да ви изядат, пак имате два изхода. - Как се казва жена която работи на полето? - КърПичка!