Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кенгуру влиза в бар и си поръчва джин с тоник. Барманът е изумен и се опитва да завърже разговор: - М-даа, не ни се случва често да идват кенгура... - Е как дави се случва - джин с тоник - петнайсет долара?! - казало възмутено кенгуруто.
Разни 1,570 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чукане на вратата: - Кой е? - Аз съм, вашият доктор. - Извинете, докторе, но не мога да ви приема. Чувствам се зле. Решили съученици да празнуват годишнина от завършването си. 10 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там келнерките са много сгодни. 20 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там има вкусна храна. 30 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там е тихо и няма навалица. 40 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там е евтино и за пенсионери. 50 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там дават каша, и така нямаме зъби. 60 годишнина: - Къде се събираме? - Хайде в "Крушата". Там никога не сме били. Футболистите на "Челси" от всички хумористични програми избират българското първенство по футбол. Умните хора никога не се влюбват, защото не биха могли да си позволят безумие. Към Лили Иванова: - Госпожо Иванова, кога ще напишете автобиография? Лили Иванова: - Аз ще напиша, ама кой ли ще повярва!