Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо на мъжа е по-лесно да направи момиче, отколкото момче? Защото моделът е пред очите му!!!
Бисери 3,300 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кандидат за работа пита директора на фирмата: - Защо вашата фирма назначава само семейни? - Свикнали са на скандали. Един човек имал много въшки и отишъл за съвет при лекар. - Докторе, какво да правя? Изтормозиха ме тия въшки! - Ето ти тука едно мазило, ще се намажеш и готово. - Ама то много скъпо бе, докторе! Нямаш ли нещо по-евтинко? - Няма... Ама да ти кажа, сещам се за един безплатен начин да се отървеш от въшките. Като пътуваш в градския рейс, трябва да намериш някой по-въшлив и от тебе. Долепяш глава до неговата, твоите въшки ще се сбият с неговите, ония ще изтрепят твоите и си готов. Баща отива да вземе сина си от детска градина. Възпитателката го пита: - Кой беше вашият син? Бащата учудено: - Има ли значение, нали утре ще го върна ... Попитали Радио Ереван: -Защо мъжете нямат целулит? -Защото е грозно! -отговорило радиото. Срещат се двама българи в чужбина , без да се познават: - What watch? - пита единия. - A... five watch. - отговаря другия с колебание. - Such much?