Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Когато бях малък нямаше толкова много цигани. - Да бе да, просто не си разбирал от разсизъм тогава!
Разни 1,919 прегледа
Следващ →

Още вицове

Типична народна сцена. Домакина и госта пият ракия, а пред тях мезето. - Мези, мези - казва домакина на госта. - Мезя, мезя - отговаря госта. - Мези си бе, мези си. - Меза си бе, меза си. - Абе мези кат ти казвам - мези! - Абе меза си на теб кво ти става? - Абе кво мезиш бе ти направо ядеш! Час по география. Учителката: Мария, моля, посочи Америка на картата. Мария: Ето тук. Учителката: Браво. Сега ученици, кой откри Америка? Учениците: Мария, госпожо! Георги Пирински проверява отчета за задгранични командировки на Ахмед Доган. - Какви са тези астрономически суми, господин Доган?! - възмущава се шефът на Народното събрание. - Това са сметките за хотели - невъзмутимо отвръща Доган. - Моля те повече да не купуваш хотели! - смъмря го приятелски Пирински. Влиза една блондинка в Sex Shop да си купува вибратор.Харесала си тя един жълт носи го на касата и пита: -Извинете,този колко струва? -150 лв. -Ооооо,много е скъп,нямам толкова! След малко носи тя един розов: -А този на ква цена е? -20 лв. -Ооооо,тоя вероятно не е качествен! Харесала си един червен.И отново при продавача: -А този? -Извинете госпожице,но пожарогасителят не се продава!!! Бай Ганьо, американецът и французинът пътували със самолет. Американецът си подал ръката от самолета и казал: - В Америка сме. - Как разбра? - попитали другите. - Напипах статуята на свободата. След малко и французинът си подал ръката и казал: - Във Франция сме. - Как разбра? - Напипах Айфеловата кула - отговорил той. Накрая и Бай Ганьо си подал неговата и казал: - В България сме. Учудени другите двама попитали как е разбрал. - Откраднаха ми часовника - отговорил той.